Sport

W trakcie weekendu na stadionach we Francji było niezwykle emocjonująco i mogliśmy oglądać sporo goli! Gwiazdy Paris Saint Germain zaliczyli niezwykły pojedynek w niedzielę we francuskiej lidze!

Przez bardzo długi czas liga francuska uważana była przez specjalistów piłkarskich za rozgrywki niższej kategorii. Wypakowanych gwiazdami drużyn, które mogłyby do ostatnich faz toczyć boje w europejskich pucharach zazwyczaj nie mogliśmy podziwiać tam. Jednakże Na początku zeszłej dekady do paryskiego klubu wszedł nowy szef, który zapoczątkował całkowicie nową epokę dla stołecznego zespołu oraz rozgrywek francuskich. Od przejęcia PSG liga francuska zaczęła być o wiele bardziej popularna i gwiazdy piłkarskie chętniej godzili się na transakcje do klubów z Francji. I właśnie w tym poście chcemy skoncentrować się na tym, co w tej chwili odbywa się we francuskiej lidze. Bez cienia wątpliwości obecnie najsilniejszym klubem w Ligue 1 jest Paris Saint Germain, które kolejny raz bez większych komplikacji idzie ku tytułowi mistrzowskiemu. Teraz może się wydawać, iż brakuje w Ligue 1 zespołu, który byłby w stanie skrócić hegemonię zawodników Paris Saint Germain.

Drużyna trenowana przez selekcjonera Pochettino na wieczór w niedzielę zwyciężyła Reims rezultatem 4:0. W taki sposób Paryżanie mieli w stanie dopisać do własnego dorobku następne niezwykle istotne w kontekście walki o krajowe mistrzostwo trzy punkty. Swojego pierwszego gola dla Paris Saint-Germain podczas tego pojedynku ustrzelił Ramos, który w zeszłym roku został kupiony z FC Realu Madryt i na pewno warto mieć to na uwadze. Najbardziej intrygujące starcie z całą pewnością rozegrało się pomiędzy Girondins Bordeaux oraz Strasbourgiem. W trakcie obecnego sezonu klub gości rywalizuje o grę w europejskich pucharach, ale podczas tej batalii byli zmuszeni pogodzić się z przegraną. Wynikiem 4 do 3 zwyciężyli piłkarze Girondins Bordeaux, co bez najmniejszych wątpliwości spodobało się fanom piłkarskim, którzy zasiedli na stadionie w dniu meczu. Całe starcie na rezerwie spędził natomiast Radosław Majecki, którego AS Monaco było gorzej przygotowane od Montpellier HSC i poniosło porażkę wynikiem 2:3. Warto przyznać, że była to naprawdę emocjonująca kolejka Ligue 1.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Sprawdzone bonusowe kody
Sprawdzone bonusowe kody

Zostaw komentarz