Sport

Spore emocje w ostatnim kwadransie meczu z angielską drużyną narodową! Szymański Damian ustrzelił bramkę i został nazwany bohaterem kadry Polski!

Kadra narodowa Polski występująca w meczach na Narodowym jest naprawdę ciężka do ogrania i wiemy o tym od prawie dekady. Faktycznie naprawdę rzadko tracimy punkty na tym placu gry i warto brać pod uwagę faktu, iż duża zasługa w tym kibiców piłki nożnej z naszego kraju. Kiedy Stadion Narodowy zapełnia się do ostatniego krzesełka nasi zawodnicy dostają nadwyżkowego przypływu energii. W kwalifikacyjnych zmaganiach do mundialu w Katarze gracze selekcjonera Sousy Paulo pokazują się do tej chwili dobrze, jednak ich dyspozycja oddalona jest od ideału. Polskich reprezentantów w środę wieczorem czekał bardzo ciężki sprawdzian, jakim był z pewnością mecz z narodową drużyną Anglii. Każdy kibic futbolu z Polski rozumiał to, jak ciężkim oponentem w dziejach pojedynków polskiej kadry narodowej są angielscy reprezentanci. Nie można było sobie pozwolić na wahania w takim przypadku, gdyż niezwykle istotne było zgarnięcie największej liczby punktów.

Przed tym spotkaniem kadra Polska była z góry skazywana na porażkę. Należy bez wątpienia zwrócić uwagę na fakt, że polscy gracze zazwyczaj bardzo są w stanie się zmotywować na pojedynki z dużo mocniejszymi. Podczas tego meczu było identycznie i warto mieć na uwadze to, przez spory czas mogliśmy nawet twierdzić, że polska narodowa kadra walczyć by mogła o trzy punkty z angielską drużyną narodową. Było to bardzo ciężkie starcie dla polskiego zespołu i bez żadnych wątpliwości warto ich chwalić za rywalizację do zakończenia meczu. W momencie, kiedy bramkę w minucie osiemdziesiątej strzelił Kane Harry zdawało się, iż może to być zakończenie nadziei o pozytywnym rezultacie. Polska drużyna narodowa jednak nie zamierzała poddać się i przez cały czas poszukiwała okazji do strzelenia bramki. W dodatkowym czasie gry, który zarządził sędzia gola na wagę remisowego rezultatu ustrzelił zawodnik AEK Ateny Damian Szymański. To była bez żadnych wątpliwości bardzo przyjemna chwila w przypadku tego polskiego gracza. Drużyna polska w rozrachunku ostatecznym była w stanie wyłuskać korzystny wynik na Stadionie Narodowym podczas meczu z zespołem Anglii i takim sposobem w dalszym ciągu ma ogromne szanse na dostanie się na mundial.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Sprawdzone bonusowe kody
Sprawdzone bonusowe kody

Zostaw komentarz