Sport

Po niezwykle emocjonującym spotkaniu piłkarze szkoleni przez Tuchela Tomasa dali radę ograć Tottenham rezultatem 1 do 0! Chelsea z Londynu zagwarantowała sobie awans do finałowego meczu rozgrywek Pucharu Angielskiej Ligi!

W środowy wieczór sympatycy futbolu z Wysp Brytyjskich skupili się na pojedynku, który był rozgrywany między Chelsea Londyn, a Tottenhamem Londyn. Stawka tego pojedynku była naprawdę wysoka, ponieważ triumfator półfinałowej batalii miał wywalczyć kwalifikację do wielkiego finału Pucharu Ligi Angielskiej! Podczas pierwszego pojedynku obu drużyn znacząco skuteczniejsza okazała się Chelsea, która odniosła zwycięstwo rezultatem dwa do zera na swoim terenie. Nie oznaczało to rzecz jasna, iż w rozgrywce rewanżowej brakować będzie niezwykle emocjonujących akcji. Wręcz przeciwnie od pierwszej do ostatniej minuty fani futbolu mieli możliwość oglądać genialne spotkanie. Trenowani przez Conte Antonio gracze bez wątpienia liczyli na pozytywny wynik, jednak ekipa Chelsea Londyn prędko ruszyła do ataku. Zawodnicy Tuchela Thomasa wyszli na prowadzenie już po osiemnastu minutach, gdy po fenomenalnym zagraniu Masona Mounta piłkę do siatki wpakował Reudiger.

Bez wątpienia to był świetny start starcia dla Chelsea z Londynu, która zdecydowanie zdołała zbliżyć się tym sposobem do finałowego pojedynku Pucharu Ligi Angielskiej. Zawodnicy Tottenhamu Hotspur od tej chwili musieli odrobić już 3 bramki, aby chociażby doprowadzić do dodatkowego czasu gry. Nie da się ukryć, iż to było bardzo ciężkie zadanie. Zebrani na trybunach w stolicy Anglii kibice piłki nożnej mogli mieć również sporo powodów do złości z powodu VAR. Aż dwukrotnie sędzia który prowadził to spotkanie dyktował rzut karny dla miejscowych, ale dwa razy też był zmuszony zarządzenie te anulować po obejrzeniu powtórki za pomocą systemu VAR. Gracze Tottenhamu Londyn mimo wszystko wciąż walczyli o pomyślny wynik i byli w stanie nawet strzelić gola. Lecz przy akcji bramkowej ponownie musiał zainterweniować VAR i sędzia prowadzący to spotkanie ogłosił, iż kapitan angielskiej kadry w momencie zagrania znajdował się na spalonym. Chelsea Londyn w rozrachunku końcowym wygrała ten pojedynek wynikiem jeden do zera i zagra w finale Pucharu Angielskiej Ligi, gdzie jej przeciwnikiem będzie Arsenal albo Liverpool.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Sprawdzone bonusowe kody
Sprawdzone bonusowe kody

Zostaw komentarz