Sport

Pierwsza pozycja Hamiltona Lewisa i ogromne doznania w trakcie GP Arabii Saudyjskiej! Dopiero po ostatnim wyścigu sezonu będziemy znać zwycięzce mistrzowskiego tytułu F1!

Został tylko już 1 wyścig do końca w tej chwili trwającego sezonu Formuły 1, a fani tej dyscypliny nadal nie otrzymali odpowiedzi na najistotniejsze pytanie. W wyścigach w F1 od wielu sezonów nie przytrafiło się tak, by triumfatora mistrzostw świata wyłonić dopiero pod koniec finałowego wyścigu sezonu. Bez żadnych wątpliwości patrząc na to z tej perspektywy obecny sezon jest nieprawdopodobny. Dobrze mieć na uwadze, iż w obecnym sezonie wyłącznie dwójka kierowców liczyło się podczas rywalizacji o tytuł mistrzowski. Mowa tu oczywiście o Hamiltonie ze stajni Mercedesa a także Verstappenie z zespołu Red Bull Racing. Wciąż aktualny czempion doczekał się w tym sezonie przeciwnika, który był w stanie równać się z nim. W trakcie GP Arabii aktualny mistrz świata miał możliwość, by wyrównać się liczbą punktów z Verstappenem i rzeczywiście ta misja mu się udała. O wygraniu tytułu mistrza świata F1 dzięki rezultatom tego wyścigu będzie decydować ostatni wyścig kończącego się sezonu.

Nie da się ukryć, że dyspozycja dwóch kierowców w obecnym sezonie jest fantastyczna. Od pierwszego wyścigu Ci dwaj zawodnicy mocno odjechali reszcie zawodników i pokazali im, kto liczy się w batalii o tytuł mistrza świata. Kierowcy z innych stajni mieli szansę tylko śledzić ich potyczki o najwyższe stopnie podium i myśleć o tym kto finalnie wygra tytuł mistrzowski Formuły 1. Podczas bieżącego sezonu było dużo niezwykłych doznań i naprawdę często dochodziło do stłuczek między tymi dwoma świetnymi kierowcami i trzeba to sobie uświadomić. Pomimo naprawdę wielkich emocji obaj kierowcy wypowiadają się o sobie z gigantycznym respektem i wspominają o tym, że w ostatnim wyścigu sezonu wygra lepszy zawodnik. Dla każdego sympatyka Formuły 1 fakt, iż batalia o tytuł mistrzowski Formuły 1 rozstrzygnie się dopiero w trakcie ostatniego wyścigu jest bez najmniejszych wątpliwości niesamowity. Bez wątpienia rozstrzygający wyścig podczas tego sezonu Formuły 1 zapewni nam mnóstwo emocji. Na końcowe rozstrzygnięcie między tymi dwoma genialnymi kierowcami pozostaje nam więc wyłącznie oczekiwać.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Sprawdzone bonusowe kody
Sprawdzone bonusowe kody

Zostaw komentarz