Sport

Gracze drużyny niemieckiej byli bez większych szans i ostatecznie ponieśli porażkę rezultatem 0 do 4! Imponujące osiągnięcie Ajaxu w rozgrywkach Ligi Mistrzów!

Fantastyczne spotkanie mieli okazję śledzić sympatycy piłki nożnej zgromadzeni na stadionie w Amsterdamie. Na własnym boisku Ajax podejmował na wieczór we wtorek dortmundzką Borussię, a więc naprawdę silny klub z rozgrywek niemieckich. Zwycięzca ligi holenderskiej fenomenalnie rozpoczął rywalizację w trwającej obecnie edycji Pucharu Europy i na początku rozsądnie o tym pamiętać. Mistrzowie ligi holenderskiej przed pojedynkiem we wtorek mieli w swoim dorobku dwie wygrane i w starciu z Borussią Dortmund ich planem po raz kolejny były trzy oczka. Jednak w tym przypadku miało nie być aż tak prosto, ponieważ gracze Borussii z Dortmundu także mieli chrapkę na zwycięstwo podczas tego pojedynku. W tym starciu ciężko było wskazać faworyta do triumfu i rozsądnie brać to pod uwagę. Oba kluby miały wyrównane szanse i wszystko miało się rozstrzygnąć w trakcie 90. min.. Bez żadnych wątpliwości tak nijakiego meczu w wykonaniu Borussii z Dortmundu i równolegle tak niezwykłego meczu graczy mistrza Holandii mało kto spodziewał się.

Dla kibiców zespołu niemieckiego rzeczywistość okazała się niesamowicie bezwzględna. Od startu tego starcia piłkarze Ajaxu prezentowali się o wiele korzystniej od swoich przeciwników. Znajdujący się w genialnej formie w aktualnym sezonie Haaland był w trakcie trwania tego pojedynku całkowicie bezradny i nie potrafił odnaleźć drogi do bramki rywala. Z kolei Holenderski Ajax okazał się nadspodziewanie efektywny, czego idealnym dowodem jest końcowy rezultat pojedynku. Piłkarze ekipy Ajaxu triumfowali wynikiem 4:0 i w ten sposób mogli się umocnić na pierwszym miejscu w swojej grupie. Ta wygrana bez żadnych wątpliwości ich zbliża do promocji do zmagań w fazie pucharowej, która rozgrywana będzie na wiosnę. Do starcia rewanżowego, które odbędzie się na ich obiekcie gracze Borussii mają czternaście dni na przygotowanie się. To będzie bez cienia wątpliwości szansa do tego, żeby chociaż trochę zrehabilitować za bardzo zły wynik na stadionie w Amsterdamie. Fani piłkarscy z Europy są zachwyceni formą przedstawianą przez graczy trenera Ten Haga i zaczynają mieć nadzieję w powtórkę rezultatu z edycji 2018/2019, kiedy to Ajax Amsterdam wywalczył awans aż do 1/2 finału Champions League odprawiając we wcześniejszych rundach wiele faworyzowanych ekip.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Sprawdzone bonusowe kody
Sprawdzone bonusowe kody

Zostaw komentarz