Sport

Brazylijscy piłkarze mogą być pewni wyjazdu na światowe mistrzostwa w Katarze, gdyż zwyciężyli drużynę narodową Kolumbii rezultatem 1:0! Drużyna narodowa Brazylii zagwarantowała sobie awans do piłkarskich mistrzostwa świata w Katarze!

Piłkarscy sympatycy z całego świata doskonale zdają sobie z tego sprawę, że brazylijska reprezentacja jest jedną z najbardziej utalentowanych piłkarskich ekip. Raz na jakiś czas mamy okazję słyszeć o utalentowanym piłkarzu, który ma gigantyczną szansę na zrobienie bardzo dużej kariery piłkarskiej i pochodzi on właśnie z Brazylii. Jest to kraj, który puścił na Stary Kontynent bardzo dużo piłkarzy, którzy radowali oczy fanów futbolu ze Starego Kontynentu. Narodowa kadra Brazylii w chwili obecnej posiada niesamowicie mocny skład, który bez cienia wątpliwości będzie w stanie powalczyć o złoty medal na światowych mistrzostwach, które odbywać się będą za rok. Należy mieć na uwadze, iż zawodnicy Brazylii fantastycznie przeszli przez zmagania eliminacyjne do mundialu w Katarze. Mieli możliwość przypieczętować sobie awans do mistrzostw świata. Na wieczór w czwartek, jednak potrzebowali do tego zwycięstwa z Kolumbią. Za sprawą tego, iż brazylijscy reprezentanci bardzo dobrze poradzili sobie z tym przeciwnikiem świętować mogą zdobycie kwalifikacji.

W trwających w tej chwili kwalifikacjach do czempionatu światowego w Katarze brazylijska drużyna narodowa tylko raz zgubiła punkty. To dokładnie w pojedynku z kolumbijską drużyną narodową, które się zakończyło wynikiem zero do zera to się stało. Kiedy przyszła pora na rewanżowy mecz znowu brazylijscy zawodnicy byli faworytem. Na boisku w Sao Paulo zostało rozegrane to spotkanie i brazylijscy piłkarze byli naprawdę mocno zmobilizowani, aby ograć swoich przeciwników. W ostatecznym rozrachunku Brazylijczycy zdołali strzelić decydujące trafienie, choć przez naprawdę długi czas utrzymywał się remisowy wynik. Gola, który przypieczętował trzy punkty w trakcie tego spotkania ustrzelił Paqueta, który przyjął świetne zagranie od najlepszego piłkarze kadry Brazylii Neymara. Właśnie w taki sposób brazylijska narodowa kadra stała się pierwszą ekipą z Ameryki Południowej, która dała radę zapewnić sobie wyjazd na światowe mistrzostwa w Katarze. Rozgrywki kwalifikacyjne są na finiszu i niedługo poznamy komplet zespołów, które będą rywalizować o mistrzostwo świata i dobrze to pamiętać.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Sprawdzone bonusowe kody
Sprawdzone bonusowe kody

Zostaw komentarz