W tym roku dzień premiery nowego PS

Jeszcze w roku 2019 zapowiedziano, że w 2020 roku firma Sony zaprezentuje światu swoją najnowszą produkcję, to jest PlayStation 5. Co prawda wśród graczy w dalszym ciągu dobrze znana jest ostatnia konsola i nie wygląda na to, by zaciekawienie nią miało się zmniejszać. Aczkolwiek Sony zdecydowało się na utworzenie konsoli najnowszej generacji, a klienci z niecierpliwością jej oczekują.

Najświeższe technologie w PlayStation 5

Japońska marka Sony już kilka razy udowodniła, iż jest nowatorem wśród innych firm tego typu oraz może zaskakiwać fanów. PlayStation 4 ustanowiła bardzo wysoką poprzeczkę innym firmom na rynku - wszystko przez kompletnie innowacyjną jakość, której poprzednio nie zaoferowała żadna inna marka. Niesamowicie wyczulone pady, gry najwyższej generacji, efekty graficzne - klienci bez wątpienia umieli docenić te opisane szczegóły oraz przez to teraz PS4 jest najszybciej sprzedawaną konsolą w historii.

Rzecz jasna nie obyło się bez kłopotów na początku - Japończycy zamierzali przeskoczyć wszystkie granice technologiczne (co w rezultacie wyszło), lecz premiera i przedpremierowe pokazy konsoli zrodziły różne uczucia. Graczom, zaprzyjaźnionym z rewolucyjną konsolą PS3, niekoniecznie przypasowały chociażby kontrolery, bo na pierwszy rzut oka wydawały się bardzo nieforemne. Faktycznie pady miały nieco zmieniony kształt, jednakże problemem okazała się inicjalna wersja konsoli PlayStation4. PlayStation 4 przegrzewała się, urządzenie było w stanie też samo resetować się.

Aczkolwiek po pewnym czasie oraz aktualizacjach wrzucanych na bieżąco, stało się jasne, że jednak firma Sony idzie w niezłą stronę, a wypuszczona konsola otrzymała łatkę bestsellera. Aczkolwiek nie byłoby to możliwe, gdyby nie gierki, które dużo ludzi wspomina bardzo sentymentalnie.

PS5 - hit czy kit?

Prawdopodobnie każdy człowiek czy też fan świeżynek technologicznych niecierpliwie czeka na pojawienie się najnowszej konsoli. Marka Sony potwierdziła, że gierki poznane na PlayStation 4 będą działały na nowszej konsoli (lecz nie podziała w drugą stronę, co wielu ludziom się nie podoba). Słychać już teraz pierwsze teorie o problemach z wcześniejszymi zamówieniami - mówi się, że Sony nie wyrabia się z produkcją, jednakże nie wiadomo, czy nie są to aby tylko złośliwe głosy hejterów. W Sieci pojawiają się następne wieści też o tym, iż PlayStation5 miałaby mieć teoretycznie problemy z jakością obrazu 4k. Mimo wszystko i w tym wypadku pewne nie jest, co jest rzeczywiste. Szczegółów dowiemy się w momencie premierowego ukazania się urządzenia, czyli 19 listopada 2020.

Zostaw komentarz