Powraca 9. sezon Top Model!

Top Model z pewnością przyciąga sporo uwagi w jesiennej ramówce TVN, w którym uczestnicy decydują się na rywalizację o tytuł Next Top Model. Rozpoznawalne jury oraz Joanna Krupa jako prowadząca to rzeczywiście przepis na sukces, czego dowodzą tysiące widzów zgromadzonych przed odbiornikami. W dodatku gościnnie pojawia się wiele cenionych i znanych osób w świecie mody, na przykład rozpoznawalne modelki, redaktorki pism o modzie, bądź też fotografowie światowej sławy.

W ramach tego sezonu w szranki staje czternastu uczestników, wśród których znalazły się również osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w złotym kolorze przyznawany jest przez jury osobie, której możliwości do stania się modelem lub modelką są największe, co skutkuje tym, że owy uczestnik bezpośrednio znajdzie się w domu Top Model. Natomiast bilet w kolorze srebra jest głosem osób głosujących online, którzy wybierają swojego faworyta, który nie musi startować w castingach i natychmiastowo trafia na bootcamp, czyli następny etap.

Czego się należy spodziewać w tej edycji?

Top Model ma za zadanie zaoferować nie tylko pojawienia się w świecie profesjonalnego modelingu, ale również pierwszych kroków i rozwinięcie portfolio, przez to co edycję postanawia się zgłosić wiele chętnych. W każdym odcinku uczestnicy muszą wykonać różnorodne konkurencje, które będą sprawdzianem tego, czy są oni gotowi na wyzwania w w świecie mody pełnym wyzwań. Rolą jury jest ocena ich postępów i zadecydowanie o tym, który z zawodników opuści program w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja powrotu do programu tuż po eliminacji, a jest to możliwe dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie zza kulis, oferując wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Nagrodą jest kontrakt z agencją modelek i modeli a do tego sesja fotograficzna na okładkę dla miesięcznika "Glamour". W najnowszym sezonie będziemy mogli śledzić rywalizujących uczestników i dowiedzieć się, który z nich będzie następnym zwycięzcą Top Model. O wygraną walczy całkiem sporo wartych uwagi zawodników, dlatego z pewnością warto jest śledzić emitowane odcinki.

Zostaw komentarz