Cztery gole Lewandowskiego w Niemczech!

Niesamowity mecz zagrał w popołudnie niedzielne najlepszy gracz naszej reprezentacji, czyli Lewy. Można stwierdzić, że praktycznie w pojedynkę rozbroił drużynę Herthy z Berlina. Nasz reprezentant rozegrał cały mecz. Na na placu boju mieliśmy szansę podziwiać innego Polaka, czyli Piątka, który pojawił się w drugiej części pojedynku. Zdołał nawet zanotować ostatnie podanie przy bramce zawodnika z zespołu. Druga część starcia była niesamowicie ekscytująca.

Mistrz Niemiec przeżył ostatnio ciężki tydzień. Najpierw ponieśli porażkę z drużyną Hoffenheim. W środę pokonali BVB 3:2 w starciu o trofeum. Mecz z zespołem ze stolicy Niemiec miał zaprezentować, że przegrana tydzień temu to wyłącznie przypadek. Szczególnie Robert Lewandowski miał ochotę pokazać się z dobrej dyspozycji. Do spotkania z zespołem ze stolicy Niemiec polski zawodnik miał na swoim koncie jednego gola w niemieckiej lidze.

Emocjonująca druga połowa starcia!

Piłkarze Bayernu agresywnie zaczęli ten mecz. Od pierwszej minuty starcia naprawdę aktywny na boisku był Lewy. Miał możliwość na zdobycie gola, jednak jego atak był nieznacznie nieudany. Chwilę później swoją okazję przygotowali gracze drużyny Herthy z Berlina. Lukebakio nie dał rady umieścić piłki w siatce golkipera zespołu Bayernu Monachium, czyli Neuera. Trzeba przyznać, że gracze Herthy Berlin zaprezentowali się w fantastycznej dyspozycji. To był naprawdę dobry mecz.

Pierwszego gola w tym spotkaniu wstrzelił reprezentant Niemiec Mueller Thomas. Sędzia tego starcia gola ostatecznie nie uznał. Napastnik Bayernu był w tej sytuacji na spalonej pozycji. Mistrz Niemiec pomimo tego non stop tworzył akcję pod bramką drużyny ze stolicy Niemiec. Chwilę później futbolówkę do siatki bramkarza drużyny wpakował napastnik Bayernu, czyli Lewandowski. Pierwsza odsłona tego meczu skończyła się przewagą 1:0.

W końcu ten pojedynek piłkarski zakończył się triumfem Bawarczyków 4:3. Warto zauważyć, że ten mecz był niesamowicie pasjonujący.

Zostaw komentarz